fbpx

Pokazy iluzji- eventy firmowe

Pokazy iluzji na eventach, imprezach firmowych, integracyjnych,
konferencjach, jubileuszach, bankietach, galach...

Jeżeli planują Państwo niezwykłe wydarzenie i cenią perfekcyjną realizację, szukają magicznej rozrywki na najwyższym poziomie, mają wysokie wymagania i stawiają na profesjonalizm, klasę i rzetelność to serdecznie zapraszamy do współpracy z iluzjonistą.

Niezależnie od tego czy organizowana jest wystawna uroczystość dla kilkusetosobowej widowni czy kameralny bankiet lub niewielka impreza integracyjna, dostosujemy pokaz iluzji do charakteru, oczekiwań i potrzeb danego przedsięwzięcia.

Za sprawą magii impreza firmowa lub jubileusz w firmie zostanie zapamiętany jako intrygujący, niezwykły i magiczny. Nasze pokazy magii na eventach firmowych fascynują gości, integrują pracowników dając gwarancję sukcesu każdego wydarzenia.

Magiczne pokazy Beskidzkiego Teatru Iluzji to połączenie ponad dwudziestoletniego doświadczenia scenicznego, czyli zarówno własnych autorskich efektów magicznych jak i trików wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie.

W naszych zaczarowanych programach nowoczesna iluzja przenika się z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, tworząc wspólnie z widownią zaskakujące, niesamowite, interaktywne, magiczne show będące połączeniem dobrej zabawy, magii z najwyższej półki oraz różnorodnych stylów iluzji.

Błyskawiczne metamorfozy, lewitacje, przenikanie przez ciało, teleportacje, rozdzielanie tułowia, latające stoły i róże, zjawiskowe pojawienie śniegu, pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji i dobrej zabawy oraz walory artystyczne sprawią, że zebrani goście z ogromnym zainteresowaniem i zachwytem będą uczestniczyć w prezentowanym show.

Szeroki repertuar, wieloletnie doświadczenie iluzjonisty szlifowane podczas współpracy z setkami firm w całym kraju, elegancja i inteligentny humor sprzyjający integracji wszystkich gości będą gwarancją niesamowitych wrażeń czyniąc Państwa wydarzenie firmowe niezwykłym i niepowtarzalnym.

Pokazy iluzji najczęściej prezentowane na wydarzeniach firmowych :
Pokazy iluzji na eventach

Magiczne show na imprezie firmowej

1. Pokaz iluzji - Magiczne show
Program sceniczny – iluzjonista Rafał Mulka

Przygotowane przez nas Show sceniczne składa się z widowiskowych iluzji których prezentacja i choreografia wiąże się z opracowaniem do odpowiednio dobranej muzyki oraz scenariusza światła i efektów specjalnych. Dzięki różnorodności prezentowanych efektów magicznych, oryginalnych i autorskich interpretacji trików oraz interakcji z widzami stanowi ono dla wszystkich niezapomniane widowisko.

W zależności od wersji przedstawienia, zakresu repertuaru oraz indywidualnych ustaleń program sceniczny może trwać od 30 do 70 minut i zostać zaprezentowany w jednej, dwóch lub trzech odsłonach wkomponowanych w całość toczącej się imprezy.

Więcej informacji odnośnie repertuaru programów scenicznych znajduje się na naszej stronie w zakładce programy sceniczne 

Program realizowany jest przez 3 lub 4 osoby. Do jego wykonania organizator powinien zapewnić scenę lub miejsce przeznaczone do prezentacji o wym. 5 x 4 do 8 x 5 m.

Posiadamy własne zaplecze techniczne ( nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, wytwornice dymu ) oraz profesjonalną realizację dźwięku i światła, dlatego też jesteśmy w stanie samodzielnie zaaranżować wydzieloną część sali na magiczny pokaz.

W celu otrzymania pełnej ofertykontakt iluzjonista

pokaz iluzji stand-up

Pokazy iluzji stand-up na imprezie firmowej

2. Pokaz iluzji stand-up
Program sceniczno/ stand- up'owy - iluzjonista Rafał Mulka

To interaktywne przedstawienie, łączące iluzję z grą aktorską, zabawnymi komentarzami, humorem słownym i sytuacyjnym, w którym każdy program jest inny, ponieważ tworzony jest wspólnie z widownią.

W magiczny sposób wzbogacimy Państwa wydarzenie niezwykłym pokazem opartym na scenicznych efektach iluzjonistycznych, sztukach zręcznościowych, aktywnym udziale osób wybranych spośród publiczności , wkraczającej w nasz magiczny świat...

Program prezentowany jest w miejscu frontalnie ustawionym względem widowni czyli np. na scenie lub parkiecie, nie wymaga wielu przygotowań, ważne jednak aby udało się zapewnić komfortowy odbiór magii wszystkim widzom.

Czas trwania programu 30 do 40 minut.

W celu otrzymania pełnej oferty

mikroiluzja na imprezie firmowej pokaz magii

Pokazy mikroiluzji na evencie firmowym

3. Pokaz iluzji close-up
Mikroiluzja - close-up iluzjonista Rafał Mulka

Jako kontynuacja programu scenicznego to pokaz opierający się na prezentacji drobnych efektów magicznych w bezpośrednim kontakcie z widzami dający możliwość ciekawej rozmowy i wspólnej magicznej zabawy.

Iluzjonista przy stolikach gości prezentuje triki przeznaczone do oglądania z bliska wykorzystując przedmioty codziennego użytku, takie jak karty, monety, gumki itp. Pokaz mikroiluzji ubarwiony jest uchyleniem rąbka tajemnicy czyli nauką prostych technik i efektów magicznych oraz efektami szulerskimi np. grą w trzy karty, trzy kubki.
Zgromadzeni goście wciągani są do wspólnej zabawy, natomiast iluzjonista staje się integralną częścią danego przyjęcia.

Czas trwania programu 1 do 3 godzin.

W celu otrzymania pełnej oferty

 
Galeria z pokazów iluzji prezentowanych na imprezach firmowych, eventach, konferencjach, galach w hotelach, restauracjach, salach konferencyjnych