fbpx

Pokazy iluzji – wesela, przyjęcia, rocznice ślubu

Iluzjonista na wesele

POKAZY ILUZJI NA WESELU, ROCZNICY ŚLUBU, PRZYJĘCIU OKOLICZNOŚCIOWYM

Poszukujesz odpowiedniej atrakcji, która wyróżni Twoje przyjęcie weselne i sprawi, że zaproszeni goście bardzo długo będą wspominać te niezwykłe chwile ?

Uroczystość weselna czy przyjęcie okolicznościowe np. jubileusz, rocznica ślubu to jedne z najbardziej magicznych momentów w życiu.

To wyjątkowy magiczny czas pełen niesamowitych doznań i wrażeń.

Młode Pary organizując swoje wesele poszukują atrakcji dla gości, chcąc aby rodzina i przyjaciele doskonale się bawili.

Pragną aby ich przyjęcie weselne było niezwykłe i unikatowe w czym niewątpliwie pomoże profesjonalnie zaprezentowany pokaz iluzji weselnej.

 

Pokaz iluzjonisty w czarodziejskiej i humorystycznej oprawie to pomysł na niebanalną zabawę dla wszystkich zaproszonych gości .

Jeśli szukasz nietypowej rozrywki lub niesamowitego prezentu dla solenizanta czy Pary Młodej zapraszamy do magicznej współpracy z jednym z najlepszych polskich iluzjonistów

Rafałem Mulka, twórcą Beskidzkiego Teatru Iluzji, autorem internetowego projektu Akademia Magii - od ponad dwudziestu już lat występującym na scenie

i dostarczającym niezwykłej i wyjątkowej rozrywki wszystkim widzom.

 
W tym wyjątkowym dniu pełnym wrażeń proponujemy Państwu magiczną rozrywkę na wysokim poziomie.
Sprawimy aby planowana uroczystość okazała się wyjątkowa dla Was i Waszych gości.
 
pokaz iluzji na weselu

Iluzjonista na przyjęciu weselnym

 

Oferta pokazów iluzji na przyjęciach weselnych:

1. Program sceniczny/ stand- up to interaktywne przedstawienie, łączące iluzję z grą aktorską, zabawnymi komentarzami, humorem słownym i sytuacyjnym, w którym każdy program jest inny, ponieważ tworzony jest wspólnie z widownią.

W magiczny sposób wzbogacimy Państwa uroczystość niezwykłym pokazem magii opartym na scenicznych efektach iluzjonistycznych, sztukach zręcznościowych, aktywnym udziale osób wybranych spośród publiczności w tym Młodej Pary, wkraczającej w nasz magiczny świat...

Pokaz iluzji prezentowany jest w miejscu frontalnie ustawionym względem widowni czyli np. na scenie lub parkiecie, nie wymaga wielu przygotowań, ważne jednak aby udało się zapewnić komfortowy odbiór magii wszystkim widzom.

W magicznym programie publiczność znajdzie widowiskowe efekty, triki, dające widzom maksimum wrażeń.

Czas trwania pokazu iluzji 30 do 40 minut.

pokaz iluzji na weselu

 

2. Mikroiluzja -  jako kontynuację programu scenicznego proponujemy pokaz mikroiluzji opierający się na prezentacji drobnych efektów magicznych w bezpośrednim kontakcie z widzami.

Iluzjonista przy stolikach gości prezentuje triki przeznaczone do oglądania z bliska wykorzystując przedmioty codziennego użytku, takie jak karty, monety, gumki itp.
Pokaz mikroiluzji ubarwiony jest uchyleniem rąbka tajemnicy czyli nauką prostych technik i efektów magicznych oraz efektami szulerskimi np. grą w trzy karty, trzy kubki.
Zgromadzeni goście wciągani są do wspólnej zabawy, natomiast iluzjonista staje się integralną częścią przyjęcia weselnego.

Czas trwania pokazu mikroiluzji na weselu 1 do 2 godziny

 

Zamów pokaz magii na wesele, przyjęcie okolicznościowe.

Wynajmij iluzjonistę na wesele

 Zobacz ofertę pokazów iluzji na portalach weselnych
Iluzjonista na przyjęcia weselne
planujemy wesele iluzjonista pokazy
Planujemy wesele - pokazy iluzji Rafał Mulka
Wedding pl- iluzjonista na wesele
Wesele123 - pokazy iluzji Rafał Mulka
Internetowe targi ślubne- iluzjonista na wesele