fbpx

Iluzjonista na urodziny, przyjęcia

Iluzjonista Rafał Mulka na polskim rynku artystycznym działa już od blisko 25 lat zapewniając fantastyczne przeżycia uczestnikom imprez firmowych, eventów, konferencji,

przyjęć okolicznościowych, wesel itp. Profesjonalny pokaz iluzjonisty to niebanalny punkt programu, wzbudzający ogromne zainteresowanie wśród gości,

który rozluźnia atmosferę spotkania dostarczając niesamowitych wrażeń.

Pokazy iluzji na przyjęciach okolicznościowych

Iluzjonista z pokazem magii może wystąpić na takich wydarzeniach jak:

  • - urodziny
  • - komunie
  • - chrzciny
  • - osiemnastki
  • - wydarzenia
  • - rocznice
  • - jubileusze

Magia na imprezach prywatnych jest doskonałą atrakcją zarówno dla dzieci jak i widzów dorosłych,

pozwalającą im zapomnieć o codzienności i przenieść się do niezwykłego świata czarów.

pokaz iluzji urodziny, komunie
Pokazy iluzji na wydarzeniach rodzinnych

Widzowie nie muszą wcale wierzyć w magię, aby dobrze bawić się podczas naszego pokazu!

Kluczową rolę w magicznym przedstawieniu odgrywa kontakt z uczestnikami, którzy są wciągani do wspólnej zabawy, aby wraz z iluzjonistą współtworzyć show.

.

Iluzjonista na urodziny

.

Dzięki sztuce iluzji dzieci z łatwością potrafią przenieść się do zaczarowanego świata, którego stają się częścią. Uczestnictwo w pokazie iluzji wymaga od najmłodszych widzów wyobraźni i kreatywności, tak bardzo ważnych w rozwoju każdego dziecka.

Specjalny pokaz iluzji na urodziny dziecka, rozbudzi jego ciekawość i skłoni do poszukiwania rozwiązań. Będzie efektownym wypełnieniem i uatrakcyjnieniem czasu podczas przyjęcia, w którym Solenizant wraz z przyjaciółmi zostanie zabrany w niesamowitą podróż do świata czarów.

W trakcie pokazu dzieci poznają również sekrety sztuk magicznych, które pozwolą im oczarować znajomych czy rodziców. Najmłodsi będą mogli poczuć się prawdziwymi czarodziejami oraz kontynuować naukę wielu sztuczek magicznych już samodzielnie w domu.

Pokaz iluzji dla dzieci może odbyć się w domowym zaciszu lub też restauracji czy sali zabaw.

Spotkanie z iluzjonistą to gwarancja doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń!

Iluzjonista na urodziny, komunie, osiemnastkę
Iluzjonista na komunię- chrzciny czy osiemnastkę

.

Podczas spotkań w gronie rodziny ważne jest zapewnienie atrakcji dla przybyłych gości, tak aby czas spędzony na przyjęciu nie był przeznaczony tylko na spożywanie posiłków.

Profesjonalnie przygotowane magiczne przedstawienie, dostosowane do oczekiwań i wymagań organizatora, a także miejsca w którym odbywa się wydarzenie przyciągnie uwagę i wzbudzi mnóstwo pozytywnych emocji, przeżywanych jeszcze długo po zakończonym występie.

Dzięki temu, że iluzja jest tak bardzo fascynująca, potrafi wciągnąć do zabawy nie tylko dzieci, ale przede wszystkim widzów dorosłych.

Urządzając rodzinne spotkanie z okazji tak ważnej uroczystości jak komunia, chrzciny najmłodszego członka rodziny, czy też osiągnięcie pełnoletności przez latorośl czyli hucznie obchodzoną osiemnastkę, chcemy zapewnić przybyłym gościom jak najbardziej bogaty program przyjęcia.

Oferując im doskonały pokaz magii w wykonaniu iluzjonisty znanego z programu Mam Talent, zapewnimy niezwykłe doznania i kontakt z artystą występującym na co dzień w centrach kultury, na prestiżowych eventach oraz imprezach firmowych podczas których jest gwiazdą wieczoru.

Iluzja na przyjęciu okolicznościowym
Pokaz iluzji na imprezie okolicznościowej

.

Zbliża się Państwa rocznica ślubu, Jubileusz okrągłych urodzin i nie macie pojęcia co zaproponować zaproszonym gościom ?

Niezależnie od tego czy organizowana jest wystawna uroczystość, czy też kameralne przyjęcie lub bankiet- iluzjonista dostosuje pokaz iluzji do charakteru, oczekiwań i potrzeb danego przedsięwzięcia.

W zaczarowanych programach nowoczesna iluzja przenika się z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, tworząc wspólnie z widownią zaskakujące, niesamowite, interaktywne, magiczne show będące połączeniem dobrej zabawy, magii z najwyższej półki oraz różnorodnych stylów iluzji.

Wyznaczoną część sali czy restauracji zaaranżujemy tak, aby przypominała kameralną scenę teatralną, zapewnimy scenografię, oświetlenie i nagłośnienie.

W magiczny sposób wzbogacimy Państwa uroczystość niezwykłym pokazem iluzji opartym na scenicznych efektach iluzjonistycznych, sztukach zręcznościowych, aktywnym udziale osób wybranych spośród publiczności, wkraczającej w nasz magiczny świat...

Po prezentacji programu scenicznego iluzjonista zabawi gości pokazem mikroiluzji, podchodząc do stolików i prezentując magiczne efekty w bezpośrednim kontakcie z widzami.

Oryginalny program artystyczny Beskidzkiego Teatru Iluzji stworzy niepowtarzalny klimat z magia na najwyższym poziomie.

,

Organizujesz imprezę rodzinną i zastanawiasz się nad wyborem atrakcji?

.

Zamów pokaz iluzjonisty na przyjęcie

.

Poznaj naszą ofertę - zadzwoń +48 504-989-497