fbpx

Mikroiluzja Warsztaty magiczne

Mikroiluzja

Dla organizatorów i gości, których zainteresowanie sztuką iluzji nie zostanie w pełni nasycone programem scenicznym

jako uzupełnienie magicznego wieczoru proponujemy program oparty na mikroiluzji.

Mikroiluzja jest programem opierającym się na prezentacji drobnych efektów magicznych w bezpośrednim kontakcie z widzami.
To pełen humoru program, który może być prezentowany przy stolikach gości lub przy specjalnie do tego celu przygotowanym stanowisku.

Iluzjonista prezentuje efekty magiczne z przedmiotami codziennego użytku, takimi jak np. karty, monety, gumki, sznury itp., uczy prostych trików,
gra z widzami w trzy karty jednocześnie tłumacząc co robić, aby nie dać się oszukać. Zgromadzeni goście wciągani są do wspólnej zabawy,

natomiast iluzjonista staje się integralną częścią danej imprezy.

Czas trwania programu w zależności od oczekiwań gości oraz charakteru imprezy waha się od 10 do 30 minut.  Program prezentowany jest kilkukrotnie w trakcie spotkania.

Forma ta doskonale sprawdza się w trakcie przyjęć,  bankietów,  imprez firmowych, spotkań biznesowych,  czy też akcji promocyjnych.

 
Warsztatowe spotkania integracyjne

Głównym zadaniem spotkań warsztatowych jest zapoznanie widzów z podstawami sztuki iluzji.

Jest to zatem interaktywny program przeprowadzany na scenie lub przy specjalnie do tego celu przygotowanym stanowisku, w trakcie którego widzowie poznają sposoby wykonania prostych trików z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, a także próbują samodzielnie je wykonać.

W celu ubarwienia i urozmaicenia spotkania w program wpleciona jest prezentacja efektów opartych na mikroiluzji oraz magiczne zagadki, które z niewielką pomocą iluzjonisty widzowie wspólnie starają się rozwikłać.

Czas trwania programu – 30 do 60 minut

Forma ta doskonale nadaje się jako dodatkowe urozmaicenie spotkań integracyjnych, a także jako uzupełnienie i kontynuacja programów scenicznych w trakcie imprez
firmowych, targów, akcji promocyjnych itp.