fbpx

Pokaz iluzji – wesela, przyjęcia okolicznościowe

POKAZY ILUZJI NA WESELACH,
PRZYJĘCIACH OKOLICZNOŚCIOWYCH, JUBILEUSZACH, KOMUNIACH ITP.

 

Poszukujesz odpowiedniej atrakcji, która wyróżni Twoje przyjęcie weselne i sprawi, że zaproszeni goście bardzo długo będą wspominać te niezwykłe chwile ?

Uroczystość weselna czy przyjęcie okolicznościowe takie jak urodziny, jubileusz, komunia to jedne z najbardziej magicznych momentów w życiu.

To wyjątkowy czas pełen niesamowitych doznań i wrażeń.

Pokaz iluzjonisty w profesjonalnej i humorystycznej oprawie to pomysł na doskonałą zabawę dla wszystkich zaproszonych gości .

Jeśli szukasz nietypowej rozrywki lub niesamowitego prezentu dla solenizanta czy Pary Młodej zapraszamy do magicznej współpracy z jednym z najlepszych polskich iluzjonistów

Rafałem Mulka, twórcą Beskidzkiego Teatru Iluzji, autorem internetowego projektu Akademia Magii - od ponad dwudziestu już lat występującym na scenie

i dostarczającym niezwykłej i wyjątkowej rozrywki wszystkim widzom.


W tym wyjątkowym dniu pełnym wrażeń proponujemy Państwu magiczną rozrywkę na wysokim poziomie.
Sprawimy aby planowana uroczystość okazała się wyjątkowa dla Was i Waszych gości.

iluzjonista Rafał Mulka

Pokazy iluzji wesela, przyjęcia okolicznościowe


Oferta pokazów iluzji na przyjęciach okolicznościowych :

1. Program sceniczny/ stand- up to interaktywne przedstawienie, łączące iluzję z grą aktorską, zabawnymi komentarzami, humorem słownym i sytuacyjnym, w którym każdy program jest inny, ponieważ tworzony jest wspólnie z widownią.

W magiczny sposób wzbogacimy Państwa uroczystość niezwykłym pokazem magii opartym na scenicznych efektach iluzjonistycznych, sztukach zręcznościowych, aktywnym udziale osób wybranych spośród publiczności w tym Młodej Pary, wkraczającej w nasz magiczny świat...

Pokaz iluzji prezentowany jest w miejscu frontalnie ustawionym względem widowni czyli np. na scenie lub parkiecie, nie wymaga wielu przygotowań, ważne jednak aby udało się zapewnić komfortowy odbiór magii wszystkim widzom.

Czas trwania pokazu iluzji 30 do 40 minut.

2. Mikroiluzja -  jako kontynuację programu scenicznego proponujemy pokaz mikroiluzji opierający się na prezentacji drobnych efektów magicznych w bezpośrednim kontakcie z widzami.

Iluzjonista przy stolikach gości prezentuje triki przeznaczone do oglądania z bliska wykorzystując przedmioty codziennego użytku, takie jak karty, monety, gumki itp.
Pokaz mikroiluzji ubarwiony jest uchyleniem rąbka tajemnicy czyli nauką prostych technik i efektów magicznych oraz efektami szulerskimi np. grą w trzy karty, trzy kubki.
Zgromadzeni goście wciągani są do wspólnej zabawy, natomiast iluzjonista staje się integralną częścią danego przyjęcia.

Iluzjonista Rafał Mulka

Pokazy iluzji wesela, przyjęcia okolicznościowe

Czas trwania pokazu mikroiluzji 1 do 2 godziny