fbpx

Iluzjonista- przyjęcia okolicznościowe, komunie, urodziny

Iluzjonista na spotkaniu okolicznościowym- komunii, urodzinach, rocznicy

Pokaz iluzjonisty na rodzinnych spotkaniach okolicznościowych

Przymierzając się do organizacji spotkania w gronie rodziny zastanawiamy się często jak i czym wypełnić czas zaproszonym gościom, tak aby nie ograniczał się on tylko do siedzenia przy stole i spożywania posiłków.

Iluzjonista na komunię, urodziny, rocznicę...

Ważne uroczystości rodzinne jak komunia, urodziny, chrzciny najmłodszego członka rodziny, czy też osiągnięcie pełnoletności przez latorośl czyli hucznie obchodzona osiemnastka, wymaga zapewnienia odpowiedniej atrakcji uczestnikom aby przez długi czas miło wspominali takie spotkanie.

Bogaty program przyjęcia przyciągnie uwagę wzbudzając mnóstwo pozytywnych emocji, dlatego też zaproszenie iluzjonisty na przyjęcie będzie doskonałym wyborem.

Pokaz iluzji w profesjonalnym wykonaniu

Profesjonalnie przygotowane magiczne przedstawienie, dostosowane do oczekiwań i wymagań organizatora, a także miejsca w którym odbywa się wydarzenie idealnie wpasuje się w klimat i pozwoli zainteresować i wciągnąć do zabawy nie tylko dzieci, ale przede wszystkim widzów dorosłych.

Pokaz iluzji dostosowany do widowni familijnej w wykonaniu iluzjonisty znanego z programu Mam Talent, zapewni niezwykłe doznania, a kontakt z artystą występującym na co dzień w centrach kultury, na prestiżowych eventach oraz imprezach firmowych podczas których jest gwiazdą wieczoru znakomicie podniesie rangę przyjęcia.

Jeśli więc szukasz atrakcji na urodziny, komunię, rocznicę ślubu, chrzciny czy osiemnastkę

Zamów pokaz magii i ciesz się zaczarowanym czasem spędzonym z rodziną

Beskidzki Teatr Iluzji

www.rafalmulka.pl

tel. 504-989-497

Komentarze niedostępne.