fbpx

Pokazy iluzji dla dzieci

pokazy iluzji dla dzieci
Pokazy iluzji dla dzieci - iluzjonista Rafał Mulka
Pokaz iluzjonisty jako urodzinowa niespodzianka !

Magiczne spotkanie ze sztuką iluzji jest ciekawym i efektownym wypełnieniem czasu podczas przyjęcia urodzinowego. Solenizant wraz z przyjaciółmi zostanie zabrany w niesamowitą podróż do świata czarów. Dzieci poznają również sekrety sztuk magicznych które pozwolą im oczarować znajomych czy rodziców.

Przedstawienie magiczne dla Dzieci w Przedszkolu i Szkole

Zaczarowane show „Zostań czarodziejem z Akademią Magii” dostosowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, gwarantujące niezapomniane przeżycia.

Spotkanie z artystą sztuki iluzji znanym z programu telewizyjnego Mam Talent, tworzącym magiczne spektakle wystawiane w Centrach kultury, występującym na co dzień na prestiżowych eventach oraz imprezach firmowych będzie niezwykłym wydarzeniem dla małych widzów.

Połączenie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w tworzeniu magicznych spektakli dla dzieci i iluzji scenicznej z w pełni interaktywnymi warsztatami magicznymi opartymi na autorskim projekcie Akademia Magii sprawi, że każde dziecko będzie mogło poczuć się prawdziwym czarodziejem oraz kontynuować naukę wielu sztuczek magicznych już samodzielnie w domu.

Warsztaty Iluzji Dla Dzieci

Warsztaty iluzji dla dzieci polegające na nauce prostych sztuczek magicznych są kreatywną zabawą, rozwijającą myślenie i doskonalącą cierpliwość. Proste efekty magiczne gumkami, kubkami lub kartami pozwolą zaskoczyć swoich rówieśników i sprawić że każdy będzie mógł uwierzyć w czary.

Nauka iluzji dostosowana do wieku dzieci tak aby uczestnicy byli w stanie powtarzać za iluzjonistą poszczególne triki magiczne.

Komentarze niedostępne.