fbpx

Atrakcja na eventy, imprezy firmowe, szkolenia – iluzjonista Rafał Mulka – niesamowite pokazy iluzji

pokaz-iluzji-rafalmulka-na-event-imprezefirmowa
Iluzjonista na event, imprezę firmową
Pokazy iluzji atrakcją wieczoru firmowego, eventu czy konferencji

Na polskim rynku artystycznym działamy już od blisko 25 lat zapewniając fantastyczne przeżycia uczestnikom imprez firmowych, eventów, konferencji, przyjęć okolicznościowych, wesel itp.


Profesjonalny pokaz iluzjonisty to niebanalny punkt programu, wzbudzający ogromne zainteresowanie wśród gości, który rozluźnia atmosferę spotkania dostarczając niesamowitych wrażeń.


Planując niezwykłe wydarzenie dla klientów zapewne szukają Państwo perfekcyjnej realizacji, rozrywki na najwyższym poziomie, stawiając na profesjonalizm, klasę i rzetelność.

Niezależnie od tego czy organizowana jest uroczystość dla kilkusetosobowej widowni, kameralne szkolenie czy bankiet lub niewielka impreza integracyjna, dostosujemy pokaz iluzji do charakteru, oczekiwań i potrzeb danego przedsięwzięcia, sprawiając że za sprawą magii zostanie ono zapamiętane jako intrygujące, niezwykłe i magiczne.


Zapraszamy w świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalisty IV edycji programu Mam Talent, autora wirtualnego projektu Akademia Magii, który skupił wielomilionową widownię.


W naszych zaczarowanych programach nowoczesna iluzja przenika się z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, tworząc wspólnie z widownią zaskakujące, interaktywne i niesamowite, magiczne show będące połączeniem doskonałej magicznej zabawy oraz różnorodnych stylów sztuki iluzji.

Poznaj naszą ofertę magicznych programów - zadzwoń i wynajmij iluzjonistę na event

Kontakt telefoniczny - zadzwoń 504-989-497 lub napisz do nas

Komentarze niedostępne.